Suplementy

Suplementy
Suplementy

Oderwijmy się na moment od jesiennej aury i przenieśmy się w okres wakacyjny, czyli nad morze. Badania potwierdzają, że przebywanie nad Morzem Martwym ma niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie. Minerały zawarte w soli, woda, klimat – wszystko to poprawia kondycję organizmu, skóry, włosów, paznokci. Nie mówiąc już o wspaniałym relaksie dla duszy!

Kiedy nie mamy możliwości, aby wybrać się nad Morze Martwe, warto zafudnować sobie jego namiastkę! Dostępna jest cała paleta produktów tworzonych na bazie minerałów z Morza Martwego.

W obecnym jesiennym okresie szczególnie warty uwagi jest preparat Okseen. Jest to suplement diety, który stanowi tarczę dla naszego organizmu – wzmacnia go i podnosi jego odporność. W dzisiejszych czasach żyje się naprawdę szybko, dlatego organizm narażony jest na stres, złe odżywianie, codziennie zmaga się ze skażoną atmosferą i oddziaływaniem promieni ultrafioletowych. Wszystko to przyczynia się do powstawania czynnych, szkodliwych cząsteczek jakimi są wolne rodniki rujnujące struktury komórkowe. Zawarte w Okseenie naturalne przeciwutleniacze, neutralizują wolne rodniki oraz redukują ilość nowopowstających. W efekcie kompleks zapobiega przedwczesnym procesom starzenia, stanom zapalnym i powstawaniu wielu chorób.

Zdrowy tryb życia sprawia, że czerpiemy radość z każdej chwili!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *