Dodająca urody kąpiel błotna!

Błoto znad Morza Martwego
Błoto znad Morza Martwego

Zazwyczaj mówiąc o Morzu Martwym skupiamy się na niesamowitych właściwościach soli, którą jest ono nasycone. Nie zapominajmy jednak o błocie wydobywanym z głębin Morza! Ta glina wykorzystywana jest już od tysiącleci! Zawiera wysokie stężenie m.in. związków krzemu, wapnia, żelaza, magnezu, sodu, fluoru, jodu, potasu i bromu, przez co stosowanie gliny wzmacnia i regeneruje skórę!

Błoto znad Morza Martwego
Błoto znad Morza Martwego

 

Błoto znad Morza Martwego posiada wiele właściwości. Przede wszystkim głęboko oczyszcza skórę oraz ją rewitalizuje! Maseczka z błota znad Morza Martwego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy walczą z trądzikiem i zaskórnikami! Dogłębnie oczyszcza skórę usuwając wszelkie niedoskonałości oraz normalizuje wydzielanie się sebum. Ponadto błoto z Morza Martwego jest skutecznym dodatkiem w leczeniu łuszczycy, schorzeń alergicznych, egzemy, łagodzi też stany zapalne skóry oraz drobne podrażnienia.

Kolejnym atutem jest efektywne działanie w walce z cellulitem, rozstępami oraz nadmierną tkanką tłuszczową! Pobudzenie układu krążenia i dogłębne oczyszczenie z substancji szkodliwych dla organizmu powoduje przyspieszenie przemiany materii, a co za tym idzie szybsze spalanie tłuszczu.

Nie bez powodu Morze Martwe nazywane jest największym SPA na świecie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *