Jak dobierać kosmetyki z Morza Martwego?

Ostatnimi czasy kosmetyki z Morza Martwego podbijają nie tylko Internet, ale i tak chętnie odwiedzane przez kobiety drogerie. Nic dziwnego – są to produkty naturalne, ekologiczne i wypełnione po brzegi dobroczynnymi substancjami! Nawet nasi rodzimi producenci podchwycili trend na kosmetyki mineralne i kuszą nas coraz lepszymi propozycjami! Naprawdę – jest w czym wybierać!

kosmetyki z Morza Martwego

Czym wyróżniają się kosmetyki z Morza Martwego?

Wobec takiego stanu rzeczy niejednej z pań kołacze się po głowie pytanie – który z produktów, jaką markę  wybrać, aby kosmetyk był optymalnie dopasowany do potrzeb jej skóry? Zwłaszcza, że zazwyczaj kosmetyki z Morza Martwego albo chociaż te z dodatkiem morskiej soli czy solanki z tamtego regionu nie są kierowane do konkretnej grupy wiekowej, a na etykiecie nie ma informacji, które z Pań powinny takich kosmetyków unikać… Dlatego też teraz szybciutko rozwiejemy wasze wątpliwości – kosmetyki z Morza Martwego są dobre dla wszystkich! Bez względu na wiek, czy płeć – odpowiadają na potrzeby skóry w każdym okresie życia! Tak, tak – to nie żart! Z uwagi na to, że ich główne substancje aktywne pochodzą z rejonu kuli ziemskiej, który uchodzi za jeden z najczystszych i najmniej skażonych przez działalność człowieka możecie mieć pewność, że wybrany przez was krem, czy balsam do ciała nie zaszkodzi waszej skórze – a wręcz przeciwnie – uczyni dla niej wiele dobrego! To produkty organiczne – zazwyczaj bez szkodliwych związków SLS i bez parabenów – nie wywołują więc podrażnień ani uczuleń – sprawdzą się nawet w przypadku alergików!

Czym się kierować kupując kosmetyki z Morza Martwego?

Jeżeli jesteśmy już zdecydowani na zakup tego typu kosmetyków, warto zwrócić szczególną uwagę na informację od producenta – czy nasz krem jest tylko z domieszką, dajmy na to, soli z Morza Martwego, czy raczej sól ta jest jego głównym składnikiem. Jeżeli bowiem nie należymy do osób obdarzonych dużą dawką cierpliwości i interesują nas szybkie efekty – lepiej wybierać kosmetyki bardziej skoncentrowane, gdzie substancje z Morza Martwego grają rolę pierwszoplanową. Kolejną rzeczą, którą powinniśmy się kierować przy doborze kosmetyków w tym przypadku  jest również ich cena. Jeżeli jest ona nazbyt atrakcyjna – zachowajmy szczególną ostrożność!  Oryginalne kosmetyki z Izraela czy Jordanii zawsze mają certyfikat pochodzenia – a co za tym idzie ich cena będzie na pewno nieco wyższa niż innych kosmetyków. Jednak to tylko jedna z nielicznych, jeśli nie jedyna ich wada  – warto więc zacisnąć pasa i zapłacić te kilka, czy nawet kilkadziesiąt  złotych więcej niż do tej pory – jest to inwestycja, która na pewno się zwróci! Przede wszystkim oryginalne kosmetyki z Morza Martwego są bardzo wydajne, co w konsekwencji powoduje, iż wystarcza nam na dłuższy czas i jak przeliczymy to jednak wychodzą nam taniej. A co więcej? Oprócz pięknej i odmłodzonej cery, zyskacie również zdrowie, zbilansujecie mineralne zasoby waszego organizmu, a wasza samoakceptacja i samoocena wzrośnie o 100%!

Jeżeli szukacie kosmetyków naprawdę wyjątkowych – polecamy firmę Dr Nona, która jako jedyna opatentowała Kompleks-Bio-Organo-Mineralny, który działa na skórę na poziomie jej DNA komórkowego! Ich kosmetyki z Morza Martwego to gwarancja jakości i świeżości potwierdzona wieloma certyfikatami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *