Kosmetyki z Morza Martwego w trosce o piękne włosy.

źródło: femalegossip.ru
źródło: femalegossip.ru

Kiedy chcesz zafundować swoim włosom specjalną pielęgnację sięgnij po kosmetyki z Morza Martwego! To produkty, które sprawdzą się w każdej sytuacji i dopasują do wszystkich rodzajów włosów – farbowanych i naturalnych, wiotkich, delikatnych i wypadających, zarówno przetłuszczających się, jak i przesuszonych ze skłonnościami do łupieżu! Dzięki składnikom naturalnego pochodzenia oraz kompleksowi  niezbędnych biopierwiastków będą wybawieniem również dla podrażnionej skóry głowy!

źródło: femalegossip.ru
źródło: femalegossip.ru

Dla jakich włosów kosmetyki z Morza Martwego?

Kosmetyki z Morza Martwego to prawdziwy must-have dla wszystkich osób, które marzą o pięknych i zdrowych włosach! W przeciwieństwie do reklamowanych w mediach specyfików są wolne od silikonów i innych sztucznych substancji (np. ropopochodnych), które oblepiając włosy tylko na chwilę poprawiają wygląd czupryny, a w dłuższej perspektywie powodują więcej szkód niż pożytku. Kosmetyki z Morza Martwego to produkty naturalne, których siła tkwi w mineralnym składzie i ziołowych ekstraktach – można je stosować codziennie, bez obaw o niechciane skutki uboczne! Dzięki naturalnym składom są przyjazne dla skóry, nie podrażniają jej, ani nie powodują uczuleń – wręcz przeciwnie – wspierają proces uzdrawiania komórek, mają właściwości kojące i są zbawienne w przypadku alergików oraz osób, które z różnych względów nie mogą stosować zwykłych, drogeryjnych kosmetyków.

Kosmetyki z Morza Martwego do włosów bardzo zniszczonych

Do włosów, które potrzebują natychmiastowego odżywienia – matowych, porowatych i łamliwych polecana jest zwłaszcza maseczka zawierająca naturalne błoto i iły pochodzące z Morza Martwego – ma ona silne działanie odżywcze i regenerujące. Dzięki aktywnym minerałom wnika w strukturę włosa i odbudowuje go, dzięki zawartości dobroczynnych peloidów ma przede wszystkim ogólne działanie regulujące – pobudza do wzrostu cebulki włosów, poprawia ukrwienie skóry głowy, skutecznie rozprawia się z łojotokiem. Wypróbuj maseczkę iłową Dr Nona – wystarczy używać jej dwa razy na tydzień, aby dostrzec niesamowite rezultaty! Jak pokazały badania klinicystów i doświadczenia osób ją stosujących jest niezwykle skutecznym preparatem uzdrawiającym i wspomagającym leczenie w przypadku takich problemów jak: łupież różnego pochodzenia (łupież pstry, łuszczyca, wszawica), łojotok we wczesnych stadiach łysienia czy spowodowane różnymi czynnikami wpadanie włosów. Najlepsze rezultaty daje jeśli, co kilka dni jest wcierana w wilgotną skórę głowy, a następnie, za pomocą grzebienia rozprowadzana na całej długości włosów i skrywana pod ciepłym kompresem przez ok. 30 minut. Maseczkę należy spłukiwać ciepłą wodą.

Kosmetyki z Morza Martwego do codziennej pielęgnacji włosów

Kosmetyki z Morza Martwego, które zalecamy do codziennego stosowania – w zależności od potrzeb –  to szampon morski lub przeciwłupieżowy oraz odżywka Dr Nona. Każdy z tych produktów zawiera unikatowy kompleks bio-organo-mineralny oraz szczególną kombinację ekstraktów roślinnych i najwyższej jakości olejków eterycznych –  zostały stworzone po to, aby przywrócić włosom ich naturalne piękno, zdrowie i blask!

A co jeśli Twoje włosy są zdrowe, ale i tak chcesz zapewnić im najlepszą pielęgnację? Spokojnie, kosmetyki z Morza Martwego to również doskonała ochrona włosów zdrowych oraz idealna profilaktyka schorzeń owłosionej skóry głowy. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *