Sól z Morza Martwego Dr Nona – fenomen?

sól z morza martwego

Sól z Morza Martwego  jako kosmetyk naturalny przeżywa ostatnio prawdziwy renesans! W sklepach pojawia się coraz więcej różnych marek proponujących zafascynowanym klientom nie tylko piękny wygląd skóry, ale przede wszystkim szereg korzyści dla zdrowia.  Oferowana w sklepach sól różni się nie tylko producentem i importerem, ale również ceną i  – co naszym zdaniem nie powinno mieć miejsca – składem!

Sól z Morza Martwego – czy każda jest taka sama?

BATH SALTJeszcze kilka miesięcy temu, zanim rozpoczął się boom na eko-kosmetyki  sól z Morza Martwego była  specyfikiem niszowym, znanym głównie osobom stawiającym na naturalną pielęgnację ciała lub poszukującym sposobów wzmocnienia organizmu i leczenia chorób, z którymi nie mogli poradzić sobie specjaliści. Wówczas można było kupić ją wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej, przekopując się przez dziesiątki witryn internetowych – dzisiaj jest do kupienia w praktycznie każdej drogerii. Niestety wraz z jej dostępnością w parze nie idzie jakość! Coraz więcej oferowanych produktów sól z Morza Martwego ma wyłącznie w nazwie, a w kupowanym opakowaniu…no cóż, tam znajduje się zwyczajna sól kuchenna. To jednak nie powinno nikogo zniechęcać do czerpania z jej (soli z morza martwego) dobroczynnych właściwości! Aby uniknąć pomyłek należy po prostu skorzystać z oferty sprawdzonej i rzetelnej firmy – nawet jeśli oznacza to wydatek rzędu kilku, czy kilkunastu złotych więcej niż w przypadku soli pochodzącej z niewiadomego źródła.

Sól z morza Martwego Dr Nona – sprawdzony kosmetyk!

Jeżeli jeszcze nie do końca orientujecie się na rynku kosmetyków naturalnych odnalezienie firmy godnej zaufania może być długim i żmudnym procesem, niekończącą się serią prób i błędów. Zastanawiacie się pewnie co powinniście zrobić – macie chętkę na sól z Morza Martwego, ale obawiacie się kupienia przysłowiowego bubla? Skorzystajcie z porad kosmetycznych weteranów – czyli koleżanek, znajomych oraz blogerek testujących kosmetyki! Możecie również skorzystać z naszej pomocy – a my z czystym sercem i sumieniem polecamy sól z Morza Martwego firmy Dr Nona! Decydując się na zakup tej soli macie pewność, że kupujecie produkt w 100% oryginalny i naturalny, sprawdzony przez miliony klientów na całym świecie!

Co wyróżnia sól z Morza Martwego Dr Nona?

dead-sea-mineral-bath-salts

Dr Nona to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem – od początku swojej działalności oferuje tylko i wyłącznie kosmetyki oparte na dobroczynnych właściwościach Morza Martwego – w procesie produkcyjnym wykorzystując sól, biomasę oraz wodę pochodząca z tego akwenu. W ofercie dostępny jest także zestaw soli kąpielowych – Kwartet Soli – w którym znajdują się 4 rodzaje soli: lawendowa, rumiankowa, eukaliptusowo-tymiankowa oraz ylang-ylang. Każda z nich zamknięta jest w poręcznym, eleganckim opakowaniu o pojemności 300g, ze szczelnym zamknięciem. To, co charakteryzuje ten  produkt to poparta szeregiem certyfikatów i dyplomów najwyższa jakość, to , co wyróżnia go spośród innych to unikatowe właściwości! Sól z Morza Martwego Dr Nona to połączenie 21 minerałów zawartych w soli wraz  z olejkami aromatycznymi oraz Kompleksem BioOrganoMineralnym (BOMK), który stanowi know-how firmy i został przez nią opatentowany jako jedyny taki na świecie! Dzięki temu kąpiel w soli nabierze nowego wymiaru, a wy już po pierwszym razie poczujecie, że było warto zainwestować pieniążki w jej zakup!

Już za tydzień przybliżymy Wam niesamowite właściwości jakimi odznacza się sól z Morza Martwego Dr Nona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *