Sól z Morza Martwego Dr Nona – poznaj jej właściwości!

Sól z Morza Martwego Dr Nona

Jakiś czas temu pisaliśmy o fenomenie jakim jest sól z Morza Martwego Dr Nona, dziś zgodnie ze złożoną wówczas obietnicą napiszemy nieco więcej o jej  właściwościach – nie tylko pielęgnacyjnych, ale przede wszystkim leczniczych! Bowiem musicie wiedzieć, że sól z Morza Martwego to znany od tysięcy lat lek – jak można przeczytać w licznych publikacjach na jej temat ma pozytywny wpływ na około 300 różnych chorób, zwłaszcza tych, które charakteryzują się zachwianiem równowagi mineralnej organizmu oraz niedoborem pewnych kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania pierwiastków.

Sól z Morza Martwego Dr Nona, czyli Kwartet Soli

Sól z Morza Martwego Dr NonaSól z Morza Martwego Dr Nona to produkt wyjątkowy – dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu wszystkie związki mineralne w niej zawarte są bardzo stabilne i trwałe – jeśli będziecie przechowywać ją w odpowiednich warunkach swoje właściwości zachowa aż do trzech lat po otwarciu! Duża w tym zasługa wysokiej klasy olejków aromaterapeutycznych, które są stałym dodatkiem do każdego rodzaju soli Dr Nona – pięknie pachną, a ponadto dzięki strukturze chemicznej działają jak naturalny środek konserwujący, utrzymując wszystkie minerały na swoim miejscu!

Sól z Morza Martwego marki Dr Nona to unikalne połączenie zawartych w niej minerałów oraz wyciągów roślinnych pochodzących z olejków aromaterapeutycznych skrywające się w czterech rodzajach produktu – Kwartecie soli, czyli soli rumiankowej, lawendowej, eukaliptusowo – tymiankowej oraz ylang-ylang.

SÓL Z LAWENDĄ –wyciąg z lawendy ma działanie uspakajające, dlatego sól z jej dodatkiem jest rewelacyjnym środkiem tonizującym organizm w stanach zwiększonej nerwowości, stanach stresowych objawiających się m.in. bezsennością i bólami głowy. Ponadto sól z Morza Martwego z dodatkiem lawendy jest sprawdzonym środkiem obniżającym ciśnienie krwi, usprawniającym cyrkulacje krwi w organizmie oraz wspomagającym w stanach zapalnych gardła i jamy nosowo-gardłowej.

SÓL Z RUMIANKIEM –dzięki szerokiemu spektrum działania rumianku sól z Morza Martwego z jej dodatkiem jest polecana zwłaszcza przy przeziębieniach, stanach zapalnych układu oddechowego, alergiach i chorobach skóry – ma potwierdzone właściwości bakteriobójcze, odkażające i regenerujące. Dzięki temu polecana jest również na kobiece problemy –  doskonale sprawdza się przy irygacjach pochwy, niwelując stany zapalne. Działa ponadto fungistatycznie i przeciwalergicznie, likwidując wszelkie wysypki, nieznośne swędzenie skóry i wypryski.

SÓL Z EUKALIPTUSEM I TYMIANKIEM – ze względu na swoje działanie tonujące, regenerujące i przywracające siły witalne polecana zwłaszcza w okresach wytężonego wysiłku fizycznego, przy przemęczeniach, bólach pochodzenia kostno – mięśniowego. Może być również wykorzystywana pomocniczo przy grzybicach, osteoporozie i w profilaktyce przeziębień. Regeneruje siły witalne organizmu.

SÓL Z YLANG – YLANG –ta rozkosznie pachnąca sól z Morza Martwego jest niezastąpionym afrodyzjakiem – zarówno dla kobiety jak i mężczyzn. Ma ponadto działanie poprawiające nastrój w depresjach, mobilizujące siły witalne organizmu i podnoszące ciśnienie tętnicze w niedociśnieniu, wyciszające w stanach nadpobudliwości. Nazywana jest również solą pożąda niania – ze względu na właściwości zwiększające popęd płciowy.

Sól z Morza Martwego – nieoceniona pomoc dla organizmu

sól z Morza MartwegoSól z Morza Martwego Dr Nona to gwarancja skutecznego działania terapeutycznego – wszystkie dobroczynne substancje jakimi się charakteryzuje są bardzo dobrze przyswajalne przez ludzki organizm, ich aktywność osiąga aż 98%! Pod wpływem soli Dr Nona komórki regenerują się i oczyszczają, mobilizują do walki ze szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych (takich jak wolne rodniki!), nasz układ immunologiczny ulega aktywizacji i wzmocnieniu na najbardziej podstawowym poziomie kodu genetycznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA *