Kosmetyki z Morza Martwego w trosce o piękne włosy.

źródło: femalegossip.ru
źródło: femalegossip.ru

Kiedy chcesz zafundować swoim włosom specjalną pielęgnację sięgnij po kosmetyki z Morza Martwego! To produkty, które sprawdzą się w każdej sytuacji i dopasują do wszystkich rodzajów włosów – farbowanych i naturalnych, wiotkich, delikatnych i wypadających, zarówno przetłuszczających się, jak i przesuszonych ze skłonnościami do łupieżu! Dzięki składnikom naturalnego pochodzenia oraz kompleksowi  niezbędnych biopierwiastków będą wybawieniem również dla podrażnionej skóry głowy!

źródło: femalegossip.ru
źródło: femalegossip.ru

Dla jakich włosów kosmetyki z Morza Martwego?

Kosmetyki z Morza Martwego to prawdziwy must-have dla wszystkich osób, które marzą o pięknych i zdrowych włosach! W przeciwieństwie do reklamowanych w mediach specyfików są wolne od silikonów i innych sztucznych substancji (np. ropopochodnych), które oblepiając włosy tylko na chwilę poprawiają wygląd czupryny, a w dłuższej perspektywie powodują więcej szkód niż pożytku. Kosmetyki z Morza Martwego to produkty naturalne, których siła tkwi w mineralnym składzie i ziołowych ekstraktach – można je stosować codziennie, bez obaw o niechciane skutki uboczne! Dzięki naturalnym składom są przyjazne dla skóry, nie podrażniają jej, ani nie powodują uczuleń – wręcz przeciwnie – wspierają proces uzdrawiania komórek, mają właściwości kojące i są zbawienne w przypadku alergików oraz osób, które z różnych względów nie mogą stosować zwykłych, drogeryjnych kosmetyków.

Kosmetyki z Morza Martwego do włosów bardzo zniszczonych

Do włosów, które potrzebują natychmiastowego odżywienia – matowych, porowatych i łamliwych polecana jest zwłaszcza maseczka zawierająca naturalne błoto i iły pochodzące z Morza Martwego – ma ona silne działanie odżywcze i regenerujące. Dzięki aktywnym minerałom wnika w strukturę włosa i odbudowuje go, dzięki zawartości dobroczynnych peloidów ma przede wszystkim ogólne działanie regulujące – pobudza do wzrostu cebulki włosów, poprawia ukrwienie skóry głowy, skutecznie rozprawia się z łojotokiem. Wypróbuj maseczkę iłową Dr Nona – wystarczy używać jej dwa razy na tydzień, aby dostrzec niesamowite rezultaty! Jak pokazały badania klinicystów i doświadczenia osób ją stosujących jest niezwykle skutecznym preparatem uzdrawiającym i wspomagającym leczenie w przypadku takich problemów jak: łupież różnego pochodzenia (łupież pstry, łuszczyca, wszawica), łojotok we wczesnych stadiach łysienia czy spowodowane różnymi czynnikami wpadanie włosów. Najlepsze rezultaty daje jeśli, co kilka dni jest wcierana w wilgotną skórę głowy, a następnie, za pomocą grzebienia rozprowadzana na całej długości włosów i skrywana pod ciepłym kompresem przez ok. 30 minut. Maseczkę należy spłukiwać ciepłą wodą.

Kosmetyki z Morza Martwego do codziennej pielęgnacji włosów

Kosmetyki z Morza Martwego, które zalecamy do codziennego stosowania – w zależności od potrzeb –  to szampon morski lub przeciwłupieżowy oraz odżywka Dr Nona. Każdy z tych produktów zawiera unikatowy kompleks bio-organo-mineralny oraz szczególną kombinację ekstraktów roślinnych i najwyższej jakości olejków eterycznych –  zostały stworzone po to, aby przywrócić włosom ich naturalne piękno, zdrowie i blask!

A co jeśli Twoje włosy są zdrowe, ale i tak chcesz zapewnić im najlepszą pielęgnację? Spokojnie, kosmetyki z Morza Martwego to również doskonała ochrona włosów zdrowych oraz idealna profilaktyka schorzeń owłosionej skóry głowy. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHA *